Jeżeli poszukujesz doskonałego wózka dziecięcego, z pewnością istotne dla Ciebie są jego funkcjonalność, gwarancja sprawnej i płynnej jazdy, nawet w trudniejszym terenie, wygoda i przede wszystkim – zapewnienie możliwie największego komfortu dopasowanego do potrzeb dziecka. Znalezienie takiego, spośród szerokiej gamy ofert dostępnych na rynku, może nie należeć do łatwych. Na szczęście istnieją cieszące się popularnością, zapewniające wysoką jakość marki, w których produkty warto zainwestować. Cybex balios sZaufana firma z nastawieniem na potrzeby dziecka Jedną z takich marek może być niemiecka firma Cybex, której zaufało wielu zadowolonych nabywców. W swojej ofercie posiada ona wózek spacerowy Cybex Balios S. Jest to produkt dwa w jednym, który – jak zapewnia producent – może służyć nawet przez cztery lata. Jego maksymalny udźwig wynosi bowiem około siedemnaście kilogramów, dzięki czemu nada się on nawet dla większego dziecka. Ten wózek dziecięcy świetnie odpowiada na potrzeby naszej pociechy. Posiada on regulowany podnóżek i siedzisko, które można zamocować zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Oparcie także można regulować (dostępne są trzy różne stopnie regulacji). Istnieje możliwość złożenia go do pozycji płaskiej, dzięki czemu, gdy dziecko będzie zmęczone, idealnie nada się ono do spania. Ponadto w Cybex Balios S można zamontować fotelik samochodowy, a siedzisko spacerowe znajduje się na takiej wysokości, aby ułatwić karmienie malucha. Wysokość rączki można wygodnie modyfikować (od 99 do 110 cm).

Specyfikacja techniczna

Wózek spacerowy niemieckiej firmy ma długość od 79 do 92,5 cm, szerokość 60 cm, a wysokość mieści się w przedziale od 99 do 110 cm. Model Balios S ma zamontowane amortyzowane skrętne koła (przednie posiadają możliwość blokady) ALL TERRAIN, które doskonale nadadzą się na spokojne spacery w centrum miasta. Jednak na trudniejszym, bardziej wymagającym podłożu także nie powinniśmy mieć problemów z prowadzeniem wózka. W standardzie model ten posiada kosz na zakupy do pięciu kilogramów. Cybex Balios S jest stosunkowo lekkim wózkiem spacerowym – jaga waga wynosi około jedenastu kilogramów.

Personalizacja i cena

Cybex Balios S już w standardzie jest wózkiem dziecięcym, który spełni oczekiwania. Jakby tego było mało, marka oferuje bogaty zakres jego personalizacji dla najbardziej wymagających klientów. Niemiecka firma umożliwia zainteresowanym osobom dokupienie między innymi: Gondoli S, śpiwora, osłony przeciwdeszczowej, uchwytu na kubek, adaptera do fotelika, parasola, czy nawet tacki przeznaczonej na jedzenie. Pojazd przede wszystkim cechują wysoki komfort użytkowania oraz łatwość i sprawność prowadzenia. Ceny za ten wózek spacerowy – w zależności od wersji wyposażeniowej – oscylują w granicach od około 1600 zł do około 2200 zł.