Telefony od Apple'a od lat cieszą się olbrzymią popularnością. Logo firmy znane jest na całym świecie, a posiadanie smartfona z jabłkiem jest oznaką prestiżu i elegancji. Wiele osób wydaje na Iphone'y całe swoje wypłaty, lub wielomiesięczne oszczędności, żeby tylko móc cieszyć się jednym z najlepszych smartfonów na rynku. Znakomity aparat, czy ekran o dużej rozdzielczości to tylko niektóre z ich wielu zalet. Pewnie między innymi z tych powodów są hitem sprzedaży na całym świecie. O smartfony od Apple'a trzeba jednak szczególnie dbać. Ze względu na swoją wysoką wartość wymagają one specjalnego traktowania. Szczególnie dotyczy to ekranów, które jak we wszystkich nowoczesnych telefonach są delikatne, a przez to dosyć podatne na uszkodzenia i zarysowania. Na szczęście są sposoby, by się przed tym ochronić, a jednym z najlepszych bez wątpienia jest szkło hartowane iPhone 7.

Kiedy szkło hartowane się sprawdzi ?

Szkło hartowane iPhone 7

najlepiej sprawdzi się w sytuacji, kiedy często użytkujemy nasz telefon poza domem. Najczęściej wtedy transportujemy go w torbie, lub damskiej torebce. Gdy jest przenoszony razem z innymi przedmiotami, może ulec zarysowaniom. Szczególnie groźne dla ekranu smartfona są takie rzeczy jak długopisy, czy pilniki do paznokci. Ich ostre krawędzie mogą spowodować trwałe zarysowanie obudowy, czego z pewnością chcielibyśmy uniknąć mając na uwadze wartość naszego telefonu. Ta w razie usterki może ulec drastycznej obniżce co sprawi, że w razie chęci sprzedania Iphone'a na rynku wtórnym nie dostaniemy już za niego tak dobrej ceny, jak za model w nienagannym stanie.

Na budowie też zadziała

Szkło hartowane doskonale przyda się też wtedy, gdy wykonujemy fizyczną pracę. W dzisiejszych czasach chcemy mieć telefon zawsze przy sobie, bo świat wymaga od nas mobilności i stałego podłączenia do internetu. Telefon pełni też funkcję aparatu fotograficznego i jest nieodzowny, gdy trzeba szybko zrobić zdjęcie. Zwykły pokrowiec co prawda dobrze sprawdzi się jako narzędzie do ochrony smartfona, ale nie będzie tak mobilny, jak szkło hartowane. To drugie idealnie zadziała wtedy, gdy będzie trzeba chronić ekran telefonu. Wszelkie zarysowania nie będą mu straszne, podobnie jak sytuacje, gdy smartfon upadnie na twarde podłoże. Wtedy szkło hartowane będzie gwarancją, że ekran nie ulegnie uszkodzeniu. Warto więc zbadać internet w poszukiwaniu odpowiedniej ochrony do naszego urządzenia. Opłaca się chronić cenne rzeczy, niż doprowadzić do usterki i co za tym idzie - spadku wartości telefonu.